Dveře

Na této stránce vám představíme několik druhů podlahových krytin. Pročtěte si články o podlahách a zjistěte, která je pro vás nejvhodnější.

Dveře


Vyrábíme jakékoli dveře na míru, zároveň zákazníkům umožňujeme nahlédnout do katalogů předních výrobců a nabídnout montáž jejich dveří a zárubní.

Typy


Vyrábíme jakékoli dveře na míru, zároveň zákazníkům umožňujeme nahlédnout do katalogů předních výrobců a nabídnout montáž jejich dveří a zárubní.

Prosklení


Obecně platí pravidlo: čím více skla, tím více světla. Dveře vám tak kromě svých estetických předností mohou pomoci snížit náklady na výdaje za elektřinu. Do místností, kde potřebujete více světla a kde trávíte více času proto doporučujeme větší prosklení. Čím dál rozšířenějším je dnes prosklení dveří do koupelny. Nejen proto vám nabízíme také čiré, poloprůhledné i matné skleněné výplně. Nabízíme také skla kalená, jejichž speciální vlastností je vyšší odolnost proti rozbití – dodají tak vaší domácnosti ještě o něco vyšší bezpečí. To oceníte zejména v zájmu svých nejmenších.

Dveře a jejich správný výběr


Dveře jsou jednou z nejvýraznějších součástí interiéru. Jejich barevné řešení, zvolený materiál a dekor v kombinaci s prosklením hrají významnou roli nejen estetickou, ale i praktickou. Při volbě správných dveří budete pochopitelně řešit jejich rozměr, materiál i povrchovou úpravu, a souhra těchto faktorů pak ovlivní výslednou cenu. Aby dveře přispívaly k útulnosti vašeho bytu co nejdéle, je třeba důkladně zvážit všechny aspekty.

Barvy


Jednou z vlastností zvolených barev je jejich schopnost ovlivnit vnímání prostoru – světlé barvy prostor opticky zvětšují a odlehčují, tmavé jej naopak zmenšují. Nedílnou součástí výběru dveří jsou zárubně. Jejich barva se nemusí nutně shodovat s barvou dveří – zajímavého efektu je naopak možné dosáhnout kombinací barev, jež se vzájemně doplňují – obecně se však doporučuje použití stejného povrchu. Svou roli nicméně hraje také řešení, které účelně propojí dveřmi oddělené prostory.
V dnešní době není problém vybrat kombinaci odstínů přímo na míru. Naše firma nabízí širokou škálu možností. Vedle na zakázku vyráběných dveří z masivu nabízíme také dveře od zavedených výrobců jako SAPELI, SOLODOOR nebo BOULIT. Zavedenými a populárními jsou pro svou výjimečnou kvalitu a cenu produkty značky PORTA DOORS. Při montáži certifikovanými odborníky je na ně dodavatelem poskytována pětiletá záruka.

Typy dveří dle umístění

SAPELI, SOLODOOR, PORTA DOORS

INTERIÉROVÉ DVEŘE

Vyrábíme interiérové dveře na zakázku. Zároveň montujeme dveře od známých a kvalitních dodavatelů interiérových dveří

SAPELI, SOLODOOR, PORTA DOORS

EXTERIÉROVÉ DVEŘE

Stejně jako kvalitní interiérové dveře vám na zakázku vyrobíme i ty exteriérové. Ty jsou estetickou i praktickou bránou do vašeho světa!

Prohlédněte si
fotogalerii našich interiérových dvěří

fotogalerie

Fotogalerie
našich exteriérových dvěří

fotogalerie

Online poptávka

Vyplňte krátký formulář, obratem se Vám ozveme.


NEXINT s.r.o. 1998-2017