Truhlářství Nedvěd - NEXINT s.r.o.

O nás

Jsme dynamická malá firma, sídlící v těsné blízkosti Liberce. Přijímáme objednávky z celé ČR i ze zahraničí (zejména z Německa a Polska). Provádíme zakázkovou výrobu z kvalitních materiálů na míru přesně podle vašich přání. Záleží nám na maximální spokojenosti našich zákazníků a obchodní vztahy stavíme na kvalitě provedení a příznivých cenách.
Nabízíme také kompletní podlahářské práce od vyrovnání podkladu až po pokládku vámi zvolené podlahy. Podlahu zaměříme, prověříme její aktuální stav a podle vašeho požadavku na svrchní, pochozí krytinu navrhneme pro vás to nejlepší řešení. Pokládáme bytové, kancelářské i lehké průmyslové podlahy. Naši nabídku tvoří široká škála podlahových krytin odstíněná podle druhu, kvality a barvy krytin.

Kontakty

  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  • Dr. Milady Horákové 1072, Liberec 6, 460 06
  • +420 608 818 109

Vaše přání plní Truhlářství NEDVĚD.

Podívejte se na ukázky našich produktů a realizací ve fotogalerii. Nechte se ve svém výběru inspirovat – a pokud vás naše produkty a realizace zaujaly, volejte nebo pište. Domluvte se s námi na schůzce a my vám poskytneme odborné poradenství ohledně vašeho přání.

Online poptávka

Vyplňte krátký formulář, obratem se Vám ozveme.


NEXINT s.r.o. 1998-2017